Ogłoszenia góry i Wasze opinie o forum.
Odpowiedz

"Otwarcie" forum na okazję wydania nowej płyty

08-02-2016, 13:06

Ponieważ płyta już niedługo zakręci się na rynku i być może również w Polsce wzbudzi to zainteresowanie dotyczące PSB, to może przynajmniej na pewien okres otworzymy forum dla osób, które nie są zarejestrowanymi użytkownikami? Tak, aby mogły one przynajmniej przeglądać stronę (o ile nie pisać jako goście). Chyba byłoby miło wywołać tu jakiś ruch. Potem można by przywrócić dawne ustawienia. Oczywiście propozycja ma sens głównie wtedy, jeśli nie będzie to skutkowało atakiem spamerskim ze wszystkich stron świata.

Re: "Otwarcie" forum na okazję wydania nowej płyty

20-02-2016, 14:29

Halo, halo, i jak?

Re: "Otwarcie" forum na okazję wydania nowej płyty

19-11-2019, 15:14

Myślę, że już najwyższy CZAS to zrobić.

Re: "Otwarcie" forum na okazję wydania nowej płyty

09-12-2019, 0:41

Witam,

1. Na początku założyłem, że jeżeli ktoś nie jest w stanie poświęcić mniej niż 5 minut na rejestrację (podczas, której nie żądamy "danych wrażliwych"), to może nie powinien tu pisać?

2. Czy nowa płyta coś zmieni, jeśli chodzi o zainteresowanie? Moim zdaniem nie.
Pet Shop Boys "podnieca" w Polsce może z 40 osób, reszta wybiera się na koncert (o ile o nim nie zapomni), by usłyszeć AOMM lub Go West i nie zauważy, że chłopaki wydali nową płytę.

3. Zapraszam na FB: https://www.facebook.com/Pet-Shop-Boys- ... 549129710/

Czekam na głosy w dyskusji.

Pozdrawiam
Dx2

Re: "Otwarcie" forum na okazję wydania nowej płyty

09-12-2019, 7:34

Dzięki za odzew.

Miałem na myśli przede wszystkim możliwość obserwowania forum, nie pisania jako anonimowy gość. To lepiej wygląda niż zamknięta twierdza, która nie zachęca by się do niej zapuszczać. Nikt nie wie, co tutaj się dzieje, jakie są tematy, czy o czymkolwiek się dyskutuje...

Co do zainteresowania, to wolę sprawdzić niż biernie zakładać, że jest jak jest. Pomiędzy podaną przez Ciebie liczbą tych, którzy się podniecają a osobami, które zapewne i tak zapomną w końcu pójść na ten koncert jest... więcej niż wiele :) W idealnym świecie, gdyby każdy miał czas, lubił dyskutować w sieci, miał wiedzę i dostęp do forum, to byłoby tu z kilkudziesięciu aktywnych użytkowników, zapewniam. Wiadomo, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy, ale można ułatwić komuś z zewnątrz dotarcie tutaj i zapoznanie się.

Zawsze możesz sprawdzić, jaki ruch generuje ta strona. Ile jest wejść, kliknięć, które nie są z Barbadosu i jednocześnie nie z automatu google. Jeśli statystyki będą w stylu 1 osoba na miesiąc, to faktycznie patrzę może zbyt optymistycznie.

Re: "Otwarcie" forum na okazję wydania nowej płyty

11-12-2019, 13:43

A ja zaproponuję przeniesienie forum na Facebooka (FB). Wiem, że nie każdy go używa, ale zapewniam, że znajda się nowi fani i będzie to żyło. Przecież tam jest nawet oficjalna strona PSB, na której wrzucają posty od Neila i Chrisa. Można je będzie udostępniać na polskiej grupie i komentować. Na FB jest obecnie wiele grup dyskusyjnych, do których sam nalezę i widzę jak one dynamicznie działają. Te tradycyjne fora umierają, a na FB każdy wchodzi codziennie i ma te wszystkie fora/grupy pod ręką. Można je założyć jako prywatne, publiczne lub nawet tajne. To admin lub kilku adminów decydują kogo zaprosić lub wyrazić zgodę na dołączenie. Warunkiem dołączenia do grupy może być np poprawna odpowiedź na pytanie o dyskografię lub inne dowolne z zakresu PSB lub muzyki. No chyba, że już jest taka tajna grupa i ja po prostu o niej nie wiem :)

Faktycznie dobrą okazją jest premiera nowej płyty lub singla, który jest w miarę popularny w Polsce. Wówczas wielu ludzi przypomina sobie o duecie i szuka informacji z ciekawości. Sam już jestem na tym etapie, że na to forum wchodzę jak coś się ukaże nowego i tyle. Na FB jestem cały czas zalogowany a przez smartfona czytam i komentuję na wszystkich grupach jednocześnie.
Odpowiedz