Ogłoszenia góry i Wasze opinie o forum.
Odpowiedz

PW z głosowaniem

27-11-2009, 15:06

Prosiłabym o nieprzysyłanie mi PW z linkami do głosowania na liście przebojów Trójki czy jakiejkolwiek innej. Te wiadomości idą w próżnię, bo ja nie słucham radia, a i glosować też nie mam najmniejszego zamiaru. Muszę tylko ciągle usuwać wiadomości ze skrzynki.. jak spam. Także prosiłabym o wyłączenie mnie z listy. Dziękuję.

Re: PW z głosowaniem

27-11-2009, 15:10

Oj, "miharu"- chyba przesadzasz.
Mogłabyś dla PSB zrobić wyjątek... ;)

Re: PW z głosowaniem

27-11-2009, 23:17

miharu napisał(a):Prosiłabym o nieprzysyłanie mi PW z linkami do głosowania na liście przebojów Trójki czy jakiejkolwiek innej. Te wiadomości idą w próżnię, bo ja nie słucham radia, a i glosować też nie mam najmniejszego zamiaru. Muszę tylko ciągle usuwać wiadomości ze skrzynki.. jak spam. Także prosiłabym o wyłączenie mnie z listy. Dziękuję.


Kiedys rozmawialem o tym z Darkiem, bo ja rowniez nie glosuje na listach. Z tego co wiem, to Admin musialby selekcjonowac adresy Forumowiczow, ktorzy glosuja (i takie przypomnienie moze byc Im potrzebne) i tych, ktorzy nie sa w to (z roznych wzgledow) zaangazowani ;)

Miharu, nasz trud usuniecia tej wiadomosci jest zapewne mniejszy niz trud Admina (ktory przeciez wykonuje swoja misje spolecznie), dlatego rowniez apeluje do Ciebie o tolerancje dla tych wiadomosci, "pro publico bono" ;)

serdecznie pozdrawiam
Sebastian

Re: PW z głosowaniem

28-11-2009, 0:02

Wykreślam zatem Miharu i Gun-boy`a z listy do "spamowania".

Dx2

Ps. A może jednak się przekonacie ;)

Re: PW z głosowaniem

28-11-2009, 21:29

Dzięki za wykreślenie. Nie, ja raczej się nie przekonam, bo nie widzę w takich głosowaniach sensu. Nie jara mnie to, ale bawcie się, jeśli sprawia Wam to przyjemność. 8-)

Re: PW z głosowaniem

01-12-2009, 11:10

Ja tam popieram nasze głosowanie na listach, chociażby po to by ludzie wiedzieli że my (fani PSB) istniejemy. Ostatnio kolega w pracy zapytał się mnie by jeszcze PSB nagrywają... Odpowiedziałem mu że tak i że mają się dobrze:) Właśnie dlatego musimy głosować i zaznaczać że JESTEŚMY TU!!! :)

Re: PW z głosowaniem

01-12-2009, 14:44

Popieram, dok7.
A, że na Trójce np. są przekręty- to inna sprawa. Właśnie dlatego ludzie nie mają ochoty głosować...
Odpowiedz