Ogłoszenia góry i Wasze opinie o forum.
Odpowiedz

Re: Reklama Forum

25-04-2009, 17:27

ja dodałem linka do forum do mojego profilu na portalu GoldenLine.pl

Re: REKLAMA na forum Queen

06-05-2009, 14:32

Witam serdecznie


Ostatni znalazłem forum o zespole Queen . http://forum.queen.pl/
I na tym forum jest temat o pet shop boys wpisal się tam Sebastian pce
Czy to ty Gun_boy? http://forum.queen.pl/viewtopic.php?t=2 ... +shop+boys
Trzeb by się tam wpisać i zareklamować nasza stronę. Jest tam Ciekawa osobowość le_mmor
Może trzeba by ich zaprosić na nasze forum. Co wy na to reklamujemy się tam?

pozd.

Re: REKLAMA na forum Queen

06-05-2009, 17:29

Wiewiórka napisał(a):I na tym forum jest temat o pet shop boys wpisal się tam Sebastian pce
Czy to ty Gun_boy? http://forum.queen.pl/viewtopic.php?t=2 ... +shop+boys


No co Ty, Paparazzi, to nie ja :!: Przeciez gosc wyraznie pisze, ze ma wszystkie plyty PSB, a jak powszechnie wiadomo ja jestem "fanem niekompletnym" :lol:
No chyba, ze mojemu imiennikowi tylko sie wydaje, ze ma wszystkie plyty, tak jak mnie kiedys... :) (ale w 2006 - dzieki zlotom - to ja juz bylem dawno uswiadomiony w swej niekompletnej wiedzy ;) )

Re: REKLAMA na forum Queen

06-05-2009, 21:22

gun_boy napisał(a):[(ale w 2006 - dzieki zlotom - to ja juz bylem dawno uswiadomiony w swej niekompletnej wiedzy ;) )


I tak zostało po dzień obecny :lol:

Ale co zostawiamy tam adres naszego forum? Czy dajemy sobie spokój. :oops:

Re: Reklama Forum

06-05-2009, 21:27

Nic nachalnie. Jeśli chcesz możesz się tam zarejestrować i wysłać PW zainteresowanym.

Re: Reklama Forum

09-06-2009, 16:50

Z przykrością stwierdzam, że w google, onet.pl wyszukiwarka i wp, po wpisaniu fraz:
- pet shop boys forum
- forum pet shop boys
- pet shop boys forum pl
- polskie forum pet shop boys

nie ma żadnych wyników dla tej strony na pierwszych pięciu stronach (dalej nie sprawdzałem).

Trafić tutaj nie sposób :( Trzeba to zmienić chyba, nie sądzicie?

I jeszcze jedna ważna kwestia. Jestem ciekawy jak idą pracę nad polską stroną :)

Re: Reklama Forum

10-06-2009, 10:39

Verybilingual, a mnie po wpisaniu pierwszej lepszej (dla sprawdzenia, nie chcialo mi sie więcej) frazy 'polskie forum fanów pet shop boys' wyskoczył adres naszego forum nie dosc, że na pierwszej stronie wyszukiwania, to jeszcze jako 5 wynik. To z Google'a. ;)
Obrazek

Re: Reklama Forum

10-06-2009, 12:01

Witajcie!

Potwierdzam - adres nowego forum Fanów Pet Shop Boys, pojawił się na pierwszej stronie wyszukiwania, pozycja 5-ta. - Yahoo! 8-)

Pozdrawiam!

Re: Reklama Forum

10-06-2009, 12:11

a ja potwierdzam, że po frazie "polskie forum pet shop boys" w google nic nie wyskakuje, tylko gazeta itd.

Re: Reklama Forum

10-06-2009, 15:41

Witam,
nowy styl pojawi się lada moment ;)
Natomiast z wyszukiwaniem - jak widzicie wszystko zależy od frazy, którą wpiszecie np. "Wiewiórka" daje 683 wynik :D
Nawet te "gorsze" frazy dają wynik z gazety z naszym adresem.
Staramy się, żeby było jeszcze lepiej, ale to troche potrwa.
Odpowiedz