Ogłoszenia góry i Wasze opinie o forum.
Odpowiedz

Re: Peter.

27-04-2011, 23:12

ze smutkiem aktywuję opcję 'dodaj do wrogów'. póki co koniec tematu jak dla mnie...
naszej administracji polecam zerknąć na wskazane przez Ralpha miejsce na forum DM.

Re: Peter.

27-04-2011, 23:56

Dobrze ze wspomniales o tej opcji. ;) Sam sie dopiero dzis dowiedzialem o co chodzi dzięki radom na forum DM. Dodanie kogos do listy wrogów powoduje ze nie wyświetla sie nam tresc posta danej osoby, a informacja w stylu:
Uzytkownik "...." napisał w tym miejscu post.


Tyle ze moim zdaniem to kiepskie rozwiązanie. Ty, ja, ktoś jeszcze doda go do "wrogów", ale forum będzie dalej zaśmiecane, odstraszając ew. nowych użytkowników. Poza tym kiedyś komuś, puszczą nerwy i syf robi się i tak... :| Jak na forum DM, gdzie administracja wykręca się tym, ze gość nie łamie regulaminu, i nikogo nie obraza, za to nawet sam jest obrażany. Fakt, choć dla mnie to paranoja.

Co do naszego forum - prosta opcja: apeluje do administratorów o dożywotni ban dla Petera.

Niech Forum PSB uczy się na błędach innych i będzie mądre przed szkodą! ;)

Re: Peter.

28-04-2011, 19:21

ralph napisał(a):Dobrze ze wspomniales o tej opcji. ;) Sam sie dopiero dzis dowiedzialem o co chodzi dzięki radom na forum DM. Dodanie kogos do listy wrogów powoduje ze nie wyświetla sie nam tresc posta danej osoby, a informacja w stylu:
Uzytkownik "...." napisał w tym miejscu post.


Tyle ze moim zdaniem to kiepskie rozwiązanie. Ty, ja, ktoś jeszcze doda go do "wrogów", ale forum będzie dalej zaśmiecane, odstraszając ew. nowych użytkowników. Poza tym kiedyś komuś, puszczą nerwy i syf robi się i tak... :| Jak na forum DM, gdzie administracja wykręca się tym, ze gość nie łamie regulaminu, i nikogo nie obraza, za to nawet sam jest obrażany. Fakt, choć dla mnie to paranoja.

Co do naszego forum - prosta opcja: apeluje do administratorów o dożywotni ban dla Petera.

Niech Forum PSB uczy się na błędach innych i będzie mądre przed szkodą! ;)


POPIERAM !!!!!

Re: Peter.

28-04-2011, 22:28

Powiem tak. Sprawdziłem te posty na forum DM, ponieważ nie byłem tam obecny przez pewien czas. Zdumiałem się na widok jednego posta, którego Peter przerobił umyślnie, żeby wrobić jednego z userów w rzekome wyzywanie go poprzez wstawianie wulgarnych obrazków. To nie mieści się w głowie. Przyznam, że przed wizytą na dm-forum.pl myślałem, że może trochę przesadzacie z jego oceną, bo tutaj wlazł niektórym za skórę - ale nie, prawda zdaje się leżeć wyraźnie po jednej stronie.

Jestem raczej zwolennikiem łagodzenia wszelkich spięć, ale skoro wszyscy na forum chcą odejścia Peter, to chyba jest to nieuniknione. Piszę tak, ponieważ został skazany na miesięczny ban, a nie na kompletnie wydalanie. Fair byłoby odczekać do końca kary i odbyć z nim męską rozmowę. Tak to planowałem, jednak sam powoli zaczynam powątpiewać w rozwiązanie problemu. Myślę, że mamy demokrację, więc macie prawo do podjęcia decyzji, żeby ban został wprowadzony - oczywiście po uprzednim poinformowaniu Petera.

Re: Peter.

29-04-2011, 6:24

Nie wiem skąd kolega Peter wziął informację o miesięcznym banie, bo ze mną się nie kontaktował.....
Zapewniam, że "Jakiś czas", to znacznie więcej niż miesiąc, bo rok z opcją przedłużenia ;)

Re: Peter.

29-04-2011, 9:55

Nie wiem skąd pomyślałem o tym miesiącu. Zdawało mi się, że gdzieś o tym czytałem :roll:

W każdym razie roczny ban jest równoznaczny z usunięciem z forum. Nie sądzę, że Peter będzie chciał wrócić po takim czasie na psb.pl.

Re: Peter.

29-04-2011, 11:10

Dx2 napisał(a):Zapewniam, że "Jakiś czas", to znacznie więcej niż miesiąc, bo rok z opcją przedłużenia ;)

banan.gif
banan.gif (1.57 KiB) Przeglądane 2865 razy

Re: Peter.

30-04-2011, 0:55

a to dobre :D
już jakiś czas temu, jak Peter zaczął się "rozkręcać" chciałem zapytać wprost czy nie jest przypadkiem tym samym Peterem z forum DM...bo był naprawdę irytujący tam jeszcze bardziej
toć i to ta sama ptaszyna ;)
nie chciałem robić za guru forum, jak mnie kiedyś nazwano :o ale już zamierzałem mu raz przygadać...dałem jednak na luz;
jak mówi stare przysłowie pszczół " nie rusz g...wna, bo śmierdzi "
no jakoś trzeba chłopa ujarzmić, jak się da, jego IP zawsze mieć na uwadze...a jakby co, niech ten "drobny cwaniaczek" wie, że internet nie jest do końca anonimowy...jeżeli nie ma takiej świadomości, może musi ją nabyć
Odpowiedz