Koncerty w Polsce - 2009.

Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.

Moderatorzy: verybilingual, Dx2

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez balshoy » 13-06-2009, 15:41

nie chciałem rozpoczynać nowego tematu...OPOLE łapie się w tej kategorii? :lol:
ogladałem wczoraj z ciekawości, dla występu kliku polskich aktorów, którzy raczej "bekę sobie robili"
w sumie stwierdziłem, że dają pole do popisu aktorom ( głownie Szyc , Adamczyk) bo nasi muzycy nie bardzo dają radę ( premiera dla Malenczuka ;) nie, nic do niego nie mam, ale jak to ma być najlepsza premiera ..ha,ha..akurat znam jego ostatnią płytke, tam to było kilka fajnych rzeczy)...ale nie o to chodzi
ta grupa Szyca... nazwana była żartobliwie
SZYC SHOP BOYS...albo SZYC SZOK BOYS bo nie wychwyciłem tego dobrze :)
nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
(Woody Allen)

kobiety nie zmienisz. możesz zmienić kobietę. ale to nic nie zmieni.
Avatar użytkownika
balshoy
Absolutely Fabulous
 
Posty: 1037
Dołączył(a): 19-03-2009, 1:15
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 51
Sex: Petshopboy

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez Wiewiórka » 13-06-2009, 17:44

balshoy napisał(a):nie chciałem rozpoczynać nowego tematu...OPOLE łapie się w tej kategorii? :)


A Madonna? Może jakis watek o Niej?
Obrazek
Wiewiórka
Somewhere
 
Posty: 1609
Dołączył(a): 19-03-2009, 0:00
Wiek: 1
Sex: Petshopboy

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez balshoy » 13-06-2009, 18:14

toć zakładaj :) jakiś problem :lol: z Madonną?
niech śpiewa nawet w Wniebowzięcie NMP ;)
nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
(Woody Allen)

kobiety nie zmienisz. możesz zmienić kobietę. ale to nic nie zmieni.
Avatar użytkownika
balshoy
Absolutely Fabulous
 
Posty: 1037
Dołączył(a): 19-03-2009, 1:15
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 51
Sex: Petshopboy

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez Wiewiórka » 13-06-2009, 19:01

Ale moherowe berety, organizują listę przeciwko koncertowi .Madonna miała już taki problem, kiedy występowała w Rosji. A data to czysty przypadek. Uważam że skandal tylko jej w tym pomoże.(Ktoś z was, może się wybiera?)
Obrazek
Wiewiórka
Somewhere
 
Posty: 1609
Dołączył(a): 19-03-2009, 0:00
Wiek: 1
Sex: Petshopboy

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez miharu » 14-06-2009, 20:20

Wiewiórka napisał(a):Ale moherowe berety, organizują listę przeciwko koncertowi .Madonna miała już taki problem, kiedy występowała w Rosji. A data to czysty przypadek. Uważam że skandal tylko jej w tym pomoże.(Ktoś z was, może się wybiera?)
A o co chodzi? Czy to coś w rodzaju niedawnych protestów z okazji Selectora? Że niby 'bezbożne techno' (oczywiscie szatańskie) w święto obchodów rocznicy Jana Pawła coś tam.. nawet nie wiem dokładnie o co beretom chodziło. :shock: Zawsze mają pretensje, że ktoś się dobrze bawi, zamiast umartwiać się z nimi.. zazdrośc? :?
miharu
Domino Dancing
 
Posty: 241
Dołączył(a): 13-04-2009, 16:18
Wiek: 35
Sex: Petshopgirl

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez eliks » 14-06-2009, 23:06

to bzudra oczywiście - jacyś fanatycy dewoci starają się zaistnieć przy okazji wizyty wielkiej gwiazdy. Stonesów też chciano oprotestować bo była żałoba narodowa.
"The land of dreams is better far
Above the light of the morning star"
Avatar użytkownika
eliks
Single / Discoteca
 
Posty: 1442
Dołączył(a): 20-03-2009, 11:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 34
Sex: Petshopboy

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez Dx2 » 14-06-2009, 23:17

A ja mam takie wrażenie, że protestuje mała grupka, a sama Madonna albo jej otoczenie wykorzystuje zaistaniałą sytuację by zwiększyć szum wokół koncertu.
Może mało biletów poszło?
Avatar użytkownika
Dx2
Administrator
 
Posty: 1898
Dołączył(a): 14-03-2009, 19:18
Wiek: 45
Sex: Petshopboy

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez verybilingual » 14-06-2009, 23:53

A ja bym tej Madonny nie chciał, niech spada do Malawi adoptować kolejne biedne dzieci, ona nawet nie wiem nawet w jakim kraju ma grać koncert :/
''You can hear it playing all over the world''
Avatar użytkownika
verybilingual
Administrator
 
Posty: 2244
Dołączył(a): 18-03-2009, 22:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 22
Sex: Petshopboy

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez miharu » 15-06-2009, 10:23

Mnie też Madonna ani ziębi ani grzeje. Ale wkurza mnie, że znowu ktoś wyciąga swoje dewocyjne tym razem argumenty, żeby uniemożliwić jakąs niewinną imprezę, przypisując tejże niecne cele. Przecież jak ktoś chce, to niech się umartwia i biczuje na pielgrzymce, kto woli, niech idzie na obchody rocznicy czegośtam, inny niech łowi ryby nad rzeką, a kto chce, niech ogląda wygibasy Madonny. Dla każdego coś dobrego. Nie pojmuję, jak można tego nie rozumiec i narzucac innym sposób spędzania wolnego czasu.. :shock:
miharu
Domino Dancing
 
Posty: 241
Dołączył(a): 13-04-2009, 16:18
Wiek: 35
Sex: Petshopgirl

Re: Koncerty w Polsce - 2009.

Postprzez balshoy » 05-07-2009, 12:37

no i stało się ;)
byliśmy wczoraj na openerze :D
rozmawiałem z eliksem dwa razy...przez telefon, tam naprawdę nie tak łatwo się znaleźć :o
dotarłem chwilę przed tym,jak o 20 mieli zaczeli grać Madness; niestety koncert był przesunięty godzinę później i na inną scenę ( a to jak się okazało w sporej odległości od tej głownej, gdzie pierwotnie meli wystąpić) cóż ...czas zajęło nam stanie w kolejce, żeby wymienić kasę na talony ( tragedia, bo 45 minut to chyba zajęło)...potem piwo, herbatka dla żony ( 3 talony tj.9 złoty - carramba, jakież zdzierstwo; cena piwa dwa talony tj. 6 zł za pół litra heinekena, powiedzmy do zaakceptowania)
miejsce mieliśmy, przy okazji spotkałęm kupę znajomych dawno niewidzianych..i czekaliśmy na FEITH NO MORE...Ogólnie bardzo ok..znam tylko w zasadzie "epic" i "easy", ale Mike starał się i dawał radę; śpiewał , krzyczał, rapował, musi mieć silne gardło; fajny kontakt z publiką; rochę się naigrywał, trochę kpił,żartował, ale i chwalił...przed zejściem ze sceny pokazywał żubrówkę do kamery z taką niewinną minką, potem przerzucił się na "wodę beskidzką" :lol:
w ogóle Patton to wyglądał trochę, jak Daniec ( te zaszesane włosy do tytuły ) czerwony gajer, czerwona koszula, no Neil by się takiej kreacji nie powstydził :D
są już w necie fotki
http://muzyka.wp.pl/gid,373174,title,Fa ... leria.html

ps. tak w ogóle w tych wolniejszych ,spokojniejszych kawałkach o wiele bardziej mi się podobają; no może poza epicem, który faktycznie jest poza wszelką konkurencją
nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
(Woody Allen)

kobiety nie zmienisz. możesz zmienić kobietę. ale to nic nie zmieni.
Avatar użytkownika
balshoy
Absolutely Fabulous
 
Posty: 1037
Dołączył(a): 19-03-2009, 1:15
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 51
Sex: Petshopboy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości