HURTS

Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.

Moderatorzy: verybilingual, Dx2

Re: HURTS

Postprzez Peter » 25-12-2010, 18:03

Odgrzewane szlagiery, bo Falco grał muzykę określana mianem Deutsche Schlager nijak się mają do synthpopowego Hurts.
Peter
 

Re: HURTS

Postprzez dafio-cat » 25-12-2010, 18:46

verybilingual napisał(a):
dafio-cat napisał(a):HURTS jest słaby , i tyle

dafio-cat napisał(a):ich album - Happiness jest dobry, a może nawet bardzo dobry.

:?

Pawle...
Płyta HAPPINESS była pierwsza...
Song świąteczny w dalszej kolejności, wiec nie rozumiem Twojego :?
Chyba niedokładnie przeczytaleś ;)

A HAPPINESS 8- 9/10 spokojnie,b. dobra płytka.
Chodzi mi o rozwój, a w tym momencie ten świąteczny gniot( wg mnie), nic dobrego IM na przyszłość nie wróży.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
dafio-cat
 

Re: HURTS

Postprzez verybilingual » 25-12-2010, 22:33

:)
Napisałeś, że zespół jest słaby, a płyta dobra, nawet bardzo. W przytoczonym tekście nie ma nic o piosence.
No chyba, że poprzez Hurts w tym wypadku miałeś na myśli pojedynczy song. Wtedy rozumiem twój punkt widzenia, chociaż jest trochę niejasny na pierwszy rzut oka.
''You can hear it playing all over the world''
Avatar użytkownika
verybilingual
Administrator
 
Posty: 2244
Dołączył(a): 18-03-2009, 22:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 22
Sex: Petshopboy

Re: HURTS

Postprzez dafio-cat » 26-12-2010, 22:28

Jak będziesz się spierał o rzeczy nieistotne(VB) - uwierz mi - przegrasz swój rozwój, a jesteś O.K.
HURTS zrobili błąd z piosenką świąteczną...
HURTS po tym świątecznym czymś pokazali - że są słabi na "przyszłość"...
Jak będą robili twórczość na kasę( typu świąteczna piosenka), przepadną szybciej niż powstali. A przecież dopiero co wydali pierwsza płytę...
Gdzie im do PSB, DM,NO, DD etc...

:(
dafio-cat
 

Re: HURTS

Postprzez verybilingual » 27-12-2010, 0:59

dafio-cat napisał(a):Jak będziesz się spierał o rzeczy nieistotne(VB) - uwierz mi - przegrasz swój rozwój, a jesteś O.K.

Twoje teksty są solą tego forum.

OK. Moim zdaniem trochę naplątałeś w tych postach, a ja chciałem jedynie wykluczyć wszelkie sprzeczności, które narzucały mi się do głowy po twoich kolejnych wypowiedziach. Powiedzmy, że skapowałem :)
Zamknijmy temat i ewentualnie poczekajmy na jakieś nowe nagrania Hurts.
''You can hear it playing all over the world''
Avatar użytkownika
verybilingual
Administrator
 
Posty: 2244
Dołączył(a): 18-03-2009, 22:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 22
Sex: Petshopboy

Re: HURTS

Postprzez Petek » 04-01-2011, 19:04

Witajcie!

W dzisiejszym "Teleexpress'ie" (a dokładnie w telehicie), Marek Sierocki wspomniał, iż duet Hurts, wzoruje się na twórczości i elektronicznym brzmieniu Pet Shop Boys oraz Depeche Mode (Naszych największych Idoli, wymienił jako pierwszych, naprawdę). 8-)

Pozdrawiam Was w Nowym 2011 Roku!
Avatar użytkownika
Petek
Yesterday, When I Was Mad
 
Posty: 1071
Dołączył(a): 22-03-2009, 10:23
Lokalizacja: Międzyrzecz
Wiek: 37
Sex: Petshopboy

Re: HURTS

Postprzez dok7 » 30-01-2011, 9:45

Chłopaki wydają nowy singiel "Sunday" :)

http://www.townsend-records.co.uk/artis ... tist=Hurts
"All the way back home at midnight
You were sleeping on my shoulder..."
Avatar użytkownika
dok7
Left To My Own Devices
 
Posty: 291
Dołączył(a): 05-05-2009, 12:09
Lokalizacja: Suwałki
Wiek: 39
Sex: Petshopboy

Re: HURTS

Postprzez Rysiek » 02-02-2011, 23:43

A ja miałem okazję być na koncercie w Stodole i muszę powiedzieć, że na kolana mnie to nie powaliło. Koncert trwający co do minuty tylko godzinę, zmanierowany wokalista rzucający róże w publiczność i ogólnie panująca atmosfera histerii. Muzycznie też nie powalili, słychać było głównie perkusję i wokalistę, natomiast klawiszy jakby w ogóle nie było. No i niestety w koncercie wyszły wszelkie braki w utworach, niektóre z nich brzmiały dość sucho i wręcz męcząco (podobnie jak na płycie - duże wahania w poziomie utworów)

Z pozytywów za to bardzo podobał mi się support (polski) Kamp! Raduje się dusza, że mamy w kraju takie zespoły:
Avatar użytkownika
Rysiek
Left To My Own Devices
 
Posty: 292
Dołączył(a): 26-03-2009, 20:16
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 28
Sex: Petshopboy

Re: HURTS

Postprzez ralph » 03-02-2011, 0:59

Rysiek napisał(a):ogólnie panująca atmosfera histerii.


No bo to generalnie zespół dla ludzi w wieku szkoły sredniej, ktorzy lansują się na bycie "alternatywnymi" ;) O "Hurts" slyszalem jedna bardzo trafna opinie: "Jeśli ktoś nie słyszał nigdy Joy Division, New Order itd, to moze i jest to ciekawe."
Avatar użytkownika
ralph
Home And Dry
 
Posty: 2057
Dołączył(a): 19-03-2009, 17:51
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 31
Sex: Petshopboy

Re: HURTS

Postprzez Rysiek » 03-02-2011, 1:49

Co ciekawe większość publiki stanowiły raczej osoby w wieku 22-25 lat. Niemniej jednak to prawda, że Hurts jest niesamowicie modne teraz i na dobrą sprawę wszystko jest bardziej alternatywne niż Hurts (nawet Eska Rock gra Hurts, ba, był tam nawet weekend z tym zespołem- jednak faktycznie, zwracając honor esce Rock na jakieś 15 sekund pojawiła się gitara na scenie: to zapewne wystarcza do klasyfikacji tego jako rocka :?: )
BTW jestem przekonany, że duża część osób które były na tym koncercie zachwyciłoby się PSB.
Ja uważałem i dalej uważam ich płytę za całkiem przyzwoitą (mimo że NO i JD znam całkiem dobrze), natomiast koncert był rozczarowujący.
Avatar użytkownika
Rysiek
Left To My Own Devices
 
Posty: 292
Dołączył(a): 26-03-2009, 20:16
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 28
Sex: Petshopboy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron