Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.
Odpowiedz

Samantha Fox

21-01-2011, 16:28

Samantha Karen Fox urodzona w 1966 roku w Londynie, brytyjska modelka, ale i piosenkarka. Jej debiutem była dość przeciętna piosenka "Touch me" i dzisiaj jest uważana za artystkę kojarzoną tylko z tym przebojem, a ja uważam, że najlepsze rzeczy robiła z trio producenckim S.A.W. i genialne "Nothing's Gonna Stop Me Now" czy cover Dusty Springfield " i only wanna be with you", były jeszcze od nich "Too late to say goodbye" i "You started something" oraz "Santa Maria" i remix "Another Woman PWL mix". ma rozpoznawalny mocny wokal. tworzyła dość różną muzykę od r'n'b z full force ("I wanna have some fun" i ""Naughty girls need love too") po lekko rockowe piosenki "Angel with an attitude" aż po muzykę klubową (płyta "Watching you, watching me" to house). Są zwolennicy i przeciwnicy tak prowadzonej kariery. Ja jestem przeciwnikiem, gdyż wolę jak płyty coś ze sobą jednak łączy i sa możliwie do bólu spójne i przez to przewidywalne. A zwolennicy zwrócą uwagę na to, że tam każdy coś dla siebie znajdzie. Ja znajduję piosenki Stocka, Aitkena i Watermana, ale nie wiele więcej. Poza tym to lubię "Confession" i parę utworów z drugiej płyty, które są bardzo melodyjne i godna polecenia jest danceowa "21 st century fox". Słabo w moim odczucuciu wypadła ostatnia płyta Fox i jej debiutancki krążek.

Re: Samantha Fox

21-01-2011, 17:10

Samantha ma tylko jeden atut :) ups sorki 2 :):):):)

Re: Samantha Fox

21-01-2011, 17:53

Heh powiedziałbym raczej, że ma dwa atuty, podobne ma Sabrina. ;)

Re: Samantha Fox

21-01-2011, 20:56

Peter pragnę przypomnieć Ci, a może i nie muszę, że SAW produkowali muzykę także dla Ricka Astleya, Bananaramy, Kylie, J. Donovana :)
a wśród twórców o których "warto" napisać są: Bad Boys Blue, Radiorama, C.C. Catch, Chris Norman, Blue System, Ken Laszlo, Fancy, ..... etc etc :)

Re: Samantha Fox

22-09-2013, 17:24

Obrazek Obrazek

no proszę, proszę ;)
Odpowiedz