Wasze niemuzyczne fascynacje.
Odpowiedz

Z archiwum x

05-04-2009, 11:38

Czy ktoś reflektuje na temat Z archiwum x na naszym forum?
Zamieścił bym to na sztuka,sport,filmy i inne. Ale jeżeli nie ma chetnych to nie ma sprawy.

Pozdr. wiewiórka ;)

Re: Z archiwum x

05-04-2009, 12:17

Archiwum X cieszyło się kiedyś dużą popularnością, więc z pewnością jacyś fani tego serialu tu są. Ja niestety przegapiłem pierwszą serię i w konsekwencji nie czułem klimatu tego miejsca. Muzyka za to jest ok.

Re: Z archiwum x

05-04-2009, 22:03

ja z X Files jestem strasznie na bakier... ale za to mogę służyć wszelką informacją jeśli chodzi o starszego brata tego serialu, a mianowicie Miasteczko Twin Peaks, którego fanem jestem. :)

Re: Z archiwum x

05-04-2009, 22:23

Ostatnich serii nie widywałem - wypadłem z rytmu mniej więcej w czasie jak zaczął grywać Robert Patrick T-1000.
Potem już nie wiem co się działo z Mulderem.
Ponownie odnalazłem Muldera w Californication i to se ogladałem na TVN. Poprzednio chciał się dobrać do ufoludków w X-files, a tu dobiera się do kobitek ;)

Re: Z archiwum x

06-04-2009, 10:02

Ouuu :shock: To jest temat dla mnie! :D Bylem i jestem ogromnym fanem The X files!! Gdyby nie Fox Mulder nigdy nie kupilbym sobie dlugiego czarnego plaszcza! Mam nawet plakat "I WANT TO BELIEVE" :D Jeden z najlepszych seriali wszechczasów. Poczucie humoru Muldera (D. Duchowny juz chyba w zadnej roli tak dobrze sie nie sprawdzi), magnetyzm miedzy para bohaterow, ktory na szczescie az do kocowych serii nigdy nie rozwinal sie w cos wiecej, no i muzyka... Mark Snow i mroczny, tajemniczy klimat jego kompozycji...

Re: Z archiwum x

06-04-2009, 15:07

eliks napisał(a):ja z X Files jestem strasznie na bakier... ale za to mogę służyć wszelką informacją jeśli chodzi o starszego brata tego serialu, a mianowicie Miasteczko Twin Peaks, którego fanem jestem. :)

Oglądaliście wczoraj Miasteczko . Mordercom okazał się Ojciec .A za tydzień będzie następny odcinek, Czy to był ostatni ?.

Re: Z archiwum x

06-04-2009, 15:30

Oglądaliście wczoraj Miasteczko . Mordercom okazał się Ojciec .A za tydzień będzie następny odcinek, Czy to był ostatni ?.

Oczywiście ze nie .Ale uważam że ta wersja kinowa jest dobra ,bo ta teraz ,,chce wierzyć”
Porażka . Twin Peaks czasami oglądam sobie ale "Dr. Housie nie oglądałem nawet nie wiem o czy jest. Ostatnio przypomniał mi się taki serial jak DARK ANGEL .Jak to oglądałem kiedyś to nie byłem tego wielkim entuzjastą. Teraz bym sobie to przypomniał.
A z archiwum X mam wszystkie odcinki na DVD .Nawet sezon 9 ,który nigdy nie był emitowany w żadnej telewizji. Teraz polsat puszcza sezon szósty .
Nastepnym odcinkiem powinien być : The rain king -Major z małego miseczka prosi Muldera i Scully ,aby przyjrzeli się bliżej Darylowi Mootzowi, który potrafi wywoływać deszcz..

Na temat x mogę się rozpisywać ,bardzo lubię ten serial.

Re: Z archiwum x

06-04-2009, 15:45

Wiewiórka napisał(a):
eliks napisał(a):ja z X Files jestem strasznie na bakier... ale za to mogę służyć wszelką informacją jeśli chodzi o starszego brata tego serialu, a mianowicie Miasteczko Twin Peaks, którego fanem jestem. :)

Oglądaliście wczoraj Miasteczko . Mordercom okazał się Ojciec .A za tydzień będzie następny odcinek, Czy to był ostatni ?.


;)

nie. to połowa drugiego sezonu - teraz będzie wyjaśnianie tajemnicy która za tym morderstwem się kryje. (dla kogo wyjaśnianie dla tego wyjaśnianie). musisz oglądać uważnie, bo teraz odcinki rozejdą się w wielu kierunkach, które do tej pory spajał wątek morderstwa.

Re: Z archiwum x

06-04-2009, 17:33

Tak masz ,racie bo pamiętam ze ten serial jest ,bardzo skomplikowany. A ten serial co był na pr2 niedawno to co ma wspólnego z tym ? czy to jest to samo.
Tamten na pr 2 liczył cos około 200 odcinków.
:)

Re: Z archiwum x

06-04-2009, 17:51

Wiewiórka napisał(a): A ten serial co był na pr2 niedawno to co ma wspólnego z tym ? czy to jest to samo.
Tamten na pr 2 liczył cos około 200 odcinków.
:)


jak mi przytoczysz tytuł to może powiem coś więcej - ale myślę że mogę stwierdzić w ciemno że TP nie ma nic wspólnego z żadnym innym serialem.

poza tym że Przystanek Alaska był kręcony nieopodal równolegle, a Archiwum X wykorzystuje dużo aktorów z TP, z Davidem Duchovnym na czele.
Odpowiedz