Wasze niemuzyczne fascynacje.
Odpowiedz

Sztuka

29-09-2009, 10:46

W moim przypadku wszystko sie ze sobą łączy.

Swego czasu miałam pomysł pewnego projektu. Powstało kilka prac, dużo jest jeszcze niedokończonych. Częścią chciałam się Wam niejako pochwalić ;) .
Z góry przepraszam za jakość zdjęć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: Sztuka

29-09-2009, 11:09

Cool !

Re: Sztuka

29-09-2009, 11:26

Witaj Neila! :)

Pięknie!!! 8-) Najbardziej spodobały mi się zdjęcia (grafika + rysunki) nr 1, 3 i 4! 8-) Fajnie, że wśród nas, jest tak utalentowana Fanka Pet Shop Boys, jak Ty!!! 8-) U mnie sztuka, to fotografia, ale niestety - w 100% ta amatorska (choć robię postępy, m.in. inwestuję w sprzęt). ;) :)

Pozdrawiam!

Re: Sztuka

29-09-2009, 13:14

Nr 1 jest doskonały (moze warto dorysowac Chrisowi okulary? ;) )!! BRAWO ! <klap> <klap> <klap>

Petek: Jestesmy na tym samym etapie! ;) inwestuj! Warto. z nowym sprzetem i mozliwosciami pojawiaja sie nowe pomysly, ktore mogłyby nie wyjsc przy slabszym ;)

Re: Sztuka

29-09-2009, 17:29

Dziękuję serdecznie :oops:
Grafika powstała dosyć dawno temu, zainspirowana utworem M.I.N.I.M.A.L ;) Ralph, faktycznie pasowałyby Chrisowi okulary. Nie wpadłam jakoś na to :D

Re: Sztuka

29-09-2009, 21:22

Nr 1(minimal, póżniej dysmc) i 2 wiadomo co(cyfh) są dobre. Przynajmniej.
Ale ta nr 1 jest tak minimalistyczna, a zarazem pokazująca więcej - że ma "coś w sobie".Nie wiem, czy te okulary nie zepsuły by całości... ;)
Tu nie ma szczegółów, i chyba w TYM jest siła tej grafiki...
Pozdrawiam.
P.S. Witam Artystkę na "Prawdziwym Forum PSB w PL". Ja np. ni w ząb nigdy nie miałem smykałki do rysowania... :) co nie znaczy, że nie widzę ... :)
Mam nadzieję, że również w innych tematach Będziesz obecna (częściej)... ;)

Re: Sztuka

30-09-2009, 22:05

Przepraszam, że tak nieładnie zacznę..
a ja ( jakby to nawet nieskromnie zabrzmiało ) mogę się pochwalić, że mam kilka z takich grafik, gdzyż otrzymałem je od Neili perę lat temu w prezencie :)

Re: Sztuka

01-10-2009, 7:45

Pierwsza to fajny projekt na następną zlotową koszulkę ;)

Re: Sztuka

05-10-2009, 9:15

Nie no, pierwszy obrazek - grafika - po prostu wymiata! Projekt pierwsza klasa, gratuluję!
Rzeczywiście, motyw na koszulki wymarzony. :D

Re: Sztuka

07-10-2009, 10:43

To jest znakomite !
Odpowiedz