Wasze niemuzyczne fascynacje.
Odpowiedz

Re: Fajny film widziałam/em..

09-05-2012, 17:56

Thing coś
Pod pokrywą lodową odnaleziony zostaje gigantyczny pojazd kosmiczny.
Mnie to przypomina film kinowy z archiwum x Pokonać przyszłość.
Jest to coś nowego. Zbyt przesadzone efekty specjalne zbyt dużo.
ale film jest dość ciekawy nie zanudza swoją fabułą. Mnie zaskoczył sam początek jak
Kate słucha w laboratorium piosenki i jest to zespół Men at work Who can it be now.
Obrazek
Moja ocena 8/10

Re: Fajny film widziałam/em..

09-05-2012, 20:42

To "Coś" to jest coś :)

http://www.youtube.com/watch?v=ouZkkIsLiNg

Re: Fajny film widziałam/em..

10-05-2012, 11:17

yarek37 napisał(a):To "Coś" to jest coś :)

http://www.youtube.com/watch?v=ouZkkIsLiNg


Hejka :)

A widziałeś ,może już tą nową wersje tego filmu? Ale uważam że oryginału nie da się pobić. :)
Ale naprawdę ta nowa wersja nie jest tak zła ;) , tylko trochę przesadzili z efektami specjalnymi.
Końcówka jest zrobiona na tej zasadzie że pojawia się pies i zaczynaj go ścigać goście że śmigłowca, czyli to wydarzyło się przed tym oryginałem. Coś jak młode wilki ½

Re: Fajny film widziałam/em..

02-06-2012, 12:01

Obrazek

W tym filmie oczywiście wystąpił sam Daniel Craig albo jak kto woli
James Bond a niektórzy widzą w nim że jest podobny do Władimira Putina.
reż David Fincher ja lubię tego reżysera za film Zodiak i siedem.
Ale byłem bardzo sczeptycznie nastawiony na film Girl with the Dragon TattooPowiedziałem sobie następny komercyjny film o którym jest bardzo głośno i go nie oblejże.
Fabuł podobna do filmu Ghost Writer. Po prostu warty jest aby go obejrzeć ale nie ma co wpadać w jakieś zachwycenie.
Ocena 8/10

Re: Fajny film widziałam/em..

02-06-2012, 12:45

Przeczytaj książkę, bo warto!
Film bardzo dobry.
A podobieństwo do Ghost Writer? Ja nie zauważyłem.

Re: Fajny film widziałam/em..

02-06-2012, 14:30

Może podobieństwo za mocno powiedziane, ale w tym filmie jest wynajęty facet ,który powoli odkrywa całą prawdę i w drugim tak samo. Tutaj jako detektyw a tam jako osoba ,która ma napisać biografie i jeden i drugi właśnie, powoli odkrywają sekret.

Re: Fajny film widziałam/em..

21-07-2012, 12:30

Przyznam się że na ten film ,czekałem z niecierpliwością. ale trochę się tym filmem zawiodłem jest tam akcja- nie powiem, ale jakaś dziwna. Nie ma napięcia jest jakaś jałowa. Niby coś się dzieje ale jak by w zwolnionym tępię. Gówną role tutaj gra oczywiście Gina Carano (amerykańska zawodniczka boksu tajskiego i MMA)Oprócz niej znane gwiazdy jak Michael Douglas ,Antonio Banderas czy Ewan McGregor.
Znany z Gwiezdnych wojen ale dla mnie ten aktor będzie się kojarzyć z takich filmów jak:
A Life Less Ordinary zagrał tam przy boku z Cameron Diaz w tym filmie jest bardzo ciekawy Soundtrack: oasis Round are way,Beck Deadweight.Albo The Ghost Writer.
Obrazek
Film oceniam na 7/10

Re: Fajny film widziałam/em..

22-10-2012, 23:41

Polecam polski film Jesteś Bogiem. Natomiast z seriali zagranicznych 7 sezon Dextera. Obecnie dostępne są 3 odcinki. 6 sezon obecnie emituje 13TH STREET UNIVERSAL w niedzielę o 21.00.

Re: Fajny film widziałam/em..

23-10-2012, 19:25

Wiewiórka napisał(a):Obrazek

W tym filmie oczywiście wystąpił sam Daniel Craig albo jak kto woli
James Bond a niektórzy widzą w nim że jest podobny do Władimira Putina.
reż David Fincher ja lubię tego reżysera za film Zodiak i siedem.
Ale byłem bardzo sczeptycznie nastawiony na film Girl with the Dragon TattooPowiedziałem sobie następny komercyjny film o którym jest bardzo głośno i go nie oblejże.
Fabuł podobna do filmu Ghost Writer. Po prostu warty jest aby go obejrzeć ale nie ma co wpadać w jakieś zachwycenie.
Ocena 8/10


jakoś nie mam czasu tego obejrzeć; ale polecam oczywiście, tak jak Darek, książki...sam pochłonąłem trylogię Stiega Larssona ;)
ale skoro to temat filmowy, to warto wspomnieć, że to Szwedzi zrobili najpierw ekranizację, to jest jednak inny klimacik
ostatnio czytam sporo KOONTZA, wiem, że w przyszłym roku ma być premiera filmu "Odd Thomas" i to może być coś ciekawego
Odpowiedz