Wasze niemuzyczne fascynacje.
Odpowiedz

Re: ZIO Vancouver 2010

09-03-2010, 14:39

Tak dla przypomnienia i zastanowienia, klasyk z Behaviour:



Nie ma to jak tekst Neila ;)

Re: ZIO Vancouver 2010

09-03-2010, 17:17

10/10 Ralph... ;)
Jak mogłem się spodziewać, że będę traktowany poważnie... :mrgreen:
A tak na serio - temat "astmy w sporcie" to bardzo poważna sprawa. Jednym zabierająca szanse, a drugim dająca.
Dlaczego ze wszystkich chorób astma ma takie fory w sporcie wyczynowym ???
Inne poważne choroby już raczej nie.

Re: ZIO Vancouver 2010

10-03-2010, 17:38

Dx2 napisał(a):Dafio dostajesz publiczne ostrzeżenie.
Czekam na przeprosiny, a najlepiej na usunięcie tego wpisu.
Na forum chyba juz nie ma osoby, której nie próbowałeś prowokować.
Jeśli ktoś tu "rozrabia", to z pewnością nie Miharu.

Pzdr
Dx2

Polemizowałbym z tym prowokowaniem.
Jak tak na spokojnie popatrzę na to wszystko, to ja byłem prowokowany.Tylko w odróżnieniu od Innych, mnie puściły nerwy.
Ciekawa socjotechnika - zwracanie małej uwagi na meritum sprawy.
Zwracanie uwagi na "błędne" wpisy oponenta powstałe na skutek emocji.
Coś to mi przypomina.??.
Czy to jest w porządku?
Nie tylko "ja" jestem nie - O.K.
Tylko "mnie" łatwiej jest wytykać... :(
Pozdrawiam niezmiennie!
Chyba Nikogo nie obraziłem wg regulaminu tym wpisem.. :?:
P.S.
Naprawdę, miałem już chęć opuścić to forum, myślałem że będzie tu jednak troszkę bardziej sprawiedliwie... :oops:
Ale powiedziałem sobie... - człowieku - Polska to jest bandycki(dziki) kraj, a to forum jest i tak znakomite... ;)
Wasze negowanie wypowiedzi Kowalczyk traktuję jako wyjątek potwierdzający regułę... :)
Niech każdy z Nas na tym forum przemyśli swoje wypowiedzi, wpisy i osądy. I niech wyciągnie średnią.
Ja za swoje nerwy - przepraszam...
Miałem dać sobie spokój z tym "emocjonalnym" podejściem - ale nie mogę...
Chciałbym, aby wszystko było TU idealnie, ale ja sam też nie jestem idealny...

Re: ZIO Vancouver 2010

10-03-2010, 18:22

No Dafio głowa do góry. Poniosło Cię i tyle. Nie ma co rozgrzebywać. A z drugiej strony fajnie, że ktoś (DX2, Verybilingual) pilnuje tu porządku. Człowiek czuje się bezpieczniej :D nie tak jak w dżungli. Pozdrawiam

Re: ZIO Vancouver 2010

10-03-2010, 18:29

Powiem szczerze, gdyby nie GUN - BOY - już bym o tym forum nie myślał i mnie by tu nie było. Nie VB, czy Dx2.
Pozdrawiam Poznaniaka. :)
LECH na MISTRZA :!: :!: :!:
Choć zasługi VB są wielkie...
Dx2 też...

Re: ZIO Vancouver 2010

10-03-2010, 21:22

Hm......... Trochę na podsumowanie dyskusji o dopingu taka informacja:
Wynik próbki "A" Kornelii Marek pozytywny.

Szkoda, że nie poproszono Justyny Kowalczyk o komentarz w tej sprawie, bo sądzę, że byłoby jej przykro, że jej praca w sztafecie poszła na marne.
Badanie przeprowadzono bowiem po biegu sztafetowym.
Dafio cieszę się, że jesteś z nami, ale proszę Cię bardzo o zrobienie co najmniej trzech głębokich oddechów zanim napiszesz coś następnym razem.
Pozdrawiam
Dx2

Re: ZIO Vancouver 2010

10-03-2010, 22:55

dafio-cat napisał(a):Powiem szczerze, gdyby nie GUN - BOY - już bym o tym forum nie myślał i mnie by tu nie było.
Pozdrawiam Poznaniaka. :)


:shock: No, Dafio... "What Have I Done To Deserve This..?" :oops: Niemniej bardzo mi milo, ze jakos przyczynilem sie do Twojego pozostania wsrod nas :D
Pozdrawiam Radomianina :!: :)

Dx2 napisał(a):Wynik próbki "A" Kornelii Marek pozytywny.

:o Tu mnie zszokowales, Darku... :shock: A co brala, bo chyba nie leki na astme.. :?: :twisted:

Pamietacie jak na ZIO w Calgary '88 (nomen-omen tez Kanada) wykryto doping u naszego hokeisty..? nazywal sie chyba Morawiecki, pamietam tylko ze pomimo swietnych wynikow (Adam wspominal o nich wczesniej), odebrano nam punkty i chyba dlatego zakonczylismy udzial w igrzyskach wczesniej niz bylo mozna...

Czy jesli badanie probki "B" potwierdzi pozytywny wynik dopingu, to Polkom zostanie odebrane ich 6. miejsce.. :?: (dobrze pamietam,ze byly na 6-tym..?)

Re: ZIO Vancouver 2010

10-03-2010, 23:42

Niestety tego nie wiem, ale ma być badana próbka "B". Jeśli wynik sie potwierdzi, to zapewne stracimy to 6 miejsce.
W Calgary straciliśmy punkty po meczu z Francją z 6:2 na lodzie do 0:2 po kontroli. (wikipedia.pl)

Re: ZIO Vancouver 2010

11-03-2010, 0:50

Dx2 napisał(a):Szkoda, że nie poproszono Justyny Kowalczyk o komentarz w tej sprawie, bo sądzę, że byłoby jej przykro, że jej praca w sztafecie poszła na marne.
Badanie przeprowadzono bowiem po biegu sztafetowym.


Jest juz komentarz:

Trzykrotna medalistka igrzysk olimpijskich w Vancouver Justyna Kowalczyk nie chce szerzej komentować sprawy dopingu swojej koleżanki ze sztafety 4x5 km Kornelii Marek, u której badanie próbki "A" pobranej w Whistler 25 lutego wykazało pozytywny wynik.

"Przykro mi z powodu Koli. Nie jestem jednak od tego, by tutaj kogokolwiek osądzać. Nie znam całej sytuacji, nie wiem jak ona trenuje, ani jakie odżywki przyjmowała. Więcej na ten temat powinni powiedzieć jej trener (Wiesław Cempa - przyp. red.) oraz lekarz (Stanisław Szymanik- przyp. red.)" - powiedziała Kowalczyk.

(za http://sport.onet.pl/imprezy/vancouver- ... omosc.html)

Re: ZIO Vancouver 2010

12-03-2010, 23:31

ciekawa wypowiedź...chyba lepiej, żeby w żaden sposób tego nie komentowała;
jak widać "punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia"
niestety uderzające jest to, że o Norweżce Justyna wie sporo, o koleżance z drużyny nic
Odpowiedz