Wasze niemuzyczne fascynacje.
Odpowiedz

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

29-06-2010, 10:04

Zazdroszcze! Wszysycy pewnie ogladają mecze na placu Dam obok Pałacu Królewskiego. Ja juz czuje podekscytowanie i niepewnosc przed tym meczem.. :?

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

29-06-2010, 13:19

Witam Was!

Dx2 napisał(a):Magda i ja będziemy w piątek w Amsterdamie. Postaramy się przekazać Wam jak cieszy/smuci się Holandia.

Nieładnie jest zazdrościć, ale... zazdroszczę Wam! :oops: :) Szczęśliwej podróży (w jedną i drugą stronę)!!!

Moje dzisiejsze typy:

Paragwaj - Japonia 2:1 (mimo wszystko stawiam na Paragwaj)
Hiszpania - Portugalia 3:2 (bardzo trudny wybór)

Przyjemnego dnia (dzisiaj w lubuskiem 30' C - najcieplej w Polsce)! :( :)

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

29-06-2010, 17:20

Hiszpania-Portugalia Two divided by zero :)

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

02-07-2010, 13:26

Witajcie!

Po przerwie czas na pierwsze mecze 1/4 finału i moje typy:

Holandia - Brazylia 2:3 (oczywiście postawiłem na Brazylię, ale czuję, że będzie remis, a następnie dogrywka i rzuty karne, a w takim przypadku możliwy awans Holandii, której - w tym meczu - kibicuję)

Urugwaj - Ghana 1:2 (liczę na niespodziankę, czyli na awans Ghany po 90 minutach meczu... chociaż... tu również może być remis i karne)

Pozdrawiam Was!

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

02-07-2010, 13:45

To już za 2,5 godziny... Od wtorku jestem bardziej bądź mniej w nerwach przed tym meczem! Trzeci mecz Holandii z Brazylią na mundialu który obejrzę: 1994, 1998, - do trzech razy sztuka! Mam nadzieje ze Holendrzy z Robenem Sneiderem i Elią - który pewnie wejdzie na boisko później w meczu rozpracują nie najmocniejsza brazylijska obronę. To kto strzeli pierwszy w tym meczu będzie kluczowe. Holandia gra dziś na pomarańczowo (Brazylia na niebiesko) - niech im to przyniesie szczęście! :) Naprawdę chciałbym żeby Oranje to wygrali! Jakkolwiek, byle wygrali i przy okazji zrewanżowali się za 1/4 i 1/2 z poprzednich mundiali! OK, czas nieco się wyluzować przed meczem! :)
Mój typ: Holandia - Brazylia 2:1.

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

02-07-2010, 18:38

Moje wrazenia po meczu: " ..." :D
I jeszcze trafiłem wynik :D Co za dzień!!!

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

02-07-2010, 21:50

Holandia cała na pomarańczowo :)
Po pierwszym golu Holandia podniosła się do poziomu morza, po drugim poszybowała 100 nad poziom morza, a po zakończeniu meczu sięgnęła Rysów :)
(mamy na myśli oczywiście poziom okrzyków kibiców). Niestety nie daliśmy rady być na Dam.
Kibice niemieccy są jednak bardziej zwariowani na punkcie futbolu - prawie każde auto miało małe flagi niemieckie, niektórzy również specjalne nakładki na lusterka w barwach narodowych. Każda niemiecka radiostacja mówiła wczoraj o meczu Deutschland gegen Argentinien i zgadnijcie, kto ma wygrać ?! ;)

Pochwalimy się trochę - rozmawialiśmy dziś z Sylwestrem Szmydem (grupa Liquigas) i widzieliśmy w Rotterdamie przygotowania do wielkiego,
jutrzejszego otwarcia Tour de France :) Lance Amstrog nie dał się namówić na autograf :/ może jutro?...

Pozdrawiamy gorąco z Nederlanden
M&D

PS. Darek mówi, że Mundial się już skończył (Brazylia odpadła). Trzymam kciuki za Urugway :)

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

03-07-2010, 12:55

Witam Was!

ralph napisał(a):Mój typ: Holandia - Brazylia 2:1.

Celnie trafiony, gratuluję!

Magdalena napisał(a):Pochwalimy się trochę - rozmawialiśmy dziś z Sylwestrem Szmydem (grupa Liquigas) i widzieliśmy w Rotterdamie przygotowania do wielkiego,
jutrzejszego otwarcia Tour de France :) Lance Amstrog nie dał się namówić na autograf :/ może jutro?...

Pozdrawiamy gorąco z Nederlanden
M&D

Byliście tak blisko Lance'a Amstrong'a i rozmawialiście z Sylwestrem Szmydem - moje gratulacje! 8-) Domyślam się, że Darek (podobnie jak ja), to typowy kibic kolarstwa - fajnie! 8-)
Zawsze czekam na dwa wyścigi kolarskie: pierwszym jest - Tour de France, a drugim - Tour de Pologne... W kolarstwie uwielbiam indywidualną i drużynową jazdę na czas oraz etapy w górach, nie pociągają mnie płaskie trasy!

Jeżeli chcecie zobaczyć Magdę i Darka live w TV, to oglądajcie dziś EUROSPORT! ;)
Program:
Tour de France - prezentacja zespołów (EUROSPORT, godz. 15:00)
Tour de France - prolog (live): Rotterdam - Rotterdam - jazda indywidualna na czas (EUROSPORT, godz. 17:30)

A teraz powracam do futbolu...

Cieszy mnie awans Holandii! :) Szkoda mi Ghany... a było tak blisko (niewykorzystany rzut karny)! :(

A moje dzisiejsze typy wyglądają tak:

Argentyna - Niemcy 3:2 (Zobaczyć porażkę Podolskiego :P i Klose :P - bezcenne, ale obawiam się, że będzie jak zawsze, czyli Niemcy przejdą dalej!)
Paragwaj - Hiszpania - 1:3

Pozdrawiam!

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

03-07-2010, 14:13

Ja jestem mocno przybity porażką Brazylii i czuję się dosyć kiepsko.

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

03-07-2010, 19:56

a ja odwrotnie...liczyłem na Holandię..Holland, Poland - dla niektórych to to samo :)
a jeszcze dziś kibicowałem drużynie Niemiec - specjalnie piszę drużynie a nie Niemcom ;)
naprawdę w imponujący sposób pojechali z Argentyną ;tylko początek drugiej połowy był dobry dla zawodników Maradony, ale nic z tego nie wynikło;
sklaniam się jednak ku przekonaniu, że finałem, powinno być spotkanie Holandia-Hiszpania
ale na szczęście piłka jest nieprzewidywalna
Odpowiedz