FIFA World Cup - South Africa 2010

Wasze niemuzyczne fascynacje.

Moderatorzy: verybilingual, Dx2

Re: FIFA World Cup - RPA 2010

Postprzez ralph » 03-07-2010, 20:10

Tak myslalem ze Niemcy pokonaja Argentyne 3, 4:0. Maradona to nie jest trener, ktory potrafi przygotowac i poprowadzic druzyne w meczu z Niemcami - swietnie ustawionymi taktycznie, szybkimi i dokładnymi. Szkoda bo Argentyna ma swietny sklad, ale Maradona jako trener majacy prowadzic zespol po mistrzostwo swiata to jakis malo smieszny zart. :?

A ja wciaz nie moge wyjsc z zachwytu, dumy i niesamowitej satysfakcji po prawdziwym triumfie Oranje nad Brazylią! :mrgreen: Od 0:1 do 2:1 z takim rywalem... Trojka Kuyit, Roben i Sneijder, (ktory ma duze szanse by zostac krolem strzelcow) to pilkarze ktorzy moga dac Holandii to na co czeka od zawsze! Wspanialy rewanz za 1994 i 1998! Cos pieknego! To chyba moj najpiekniejszy moment w zyciu jako kibica :D(a kibicuje od 20 lat, moze nie najdluzej, ale mam dopiero 26 lat i kilka doswiadczen i wspomnień mam 8-) ) No moze oprocz zwyciestwa Ajaxu w Lidze Mistrzów w 1995! ;)
Avatar użytkownika
ralph
Home And Dry
 
Posty: 2057
Dołączył(a): 19-03-2009, 17:51
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 31
Sex: Petshopboy

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Postprzez Petek » 06-07-2010, 20:29

Witam Was!

Po przerwie czas na pierwszy półfinał i mój typ:

Urugwaj - Holandia 1:2

Kibicuję, kibicuję... jednak Urugwajowi, ponieważ w/w nie są faworytami tego spotkania!

Na razie!
Avatar użytkownika
Petek
Yesterday, When I Was Mad
 
Posty: 1071
Dołączył(a): 22-03-2009, 10:23
Lokalizacja: Międzyrzecz
Wiek: 37
Sex: Petshopboy

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Postprzez Magdalena » 06-07-2010, 21:39

Też kibicuję Urugwajowi :) Mieli furę szczęścia w meczu z Ghaną.

Hmm, jednak wyjście na ulicę i krzyki: "Hup Urugwaj" to nie jest dobry pomysł ;)
Miracles happen...
Avatar użytkownika
Magdalena
Jealousy
 
Posty: 539
Dołączył(a): 19-03-2009, 22:19
Lokalizacja: Miasto fabryk
Wiek: 40
Sex: Petshopgirl

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Postprzez ralph » 06-07-2010, 23:05

Nie, nie ;) :Hup Holland Hup!! Ale już nie w półfinale, a w finale... Do mnie to jeszcze nie dociera, ze obejrzę Oranje w Finale Mistrzostw Świata!! Coś niesamowitego... Mam nadzieje ze uda mi się wybrać do Amsterdamu i przeżyć to tam (Johannesburg to jednak troche nie po drodze :D ).
Zasłuzone zwycięstwo Holendrów - z wyjatkiem 15 ostatnich minut 1szej połowy i fragmentów 2giej kontrolowali grę, bardzo dobrze sie bronili nie pozwalając na wykończenie groznych akcji. No prosze, druzyna, ktora nie byla uwazana za faworyta (to chyba pierwszy raz od kiedy pamietam, zeby reprezentacja Holandii nie byla okreslana tym mianem!), za to ze świetna linią pomocy Kuyit - Van Bommel - Sneijder - De Jong (dzis De Zeeuw i pozniej Van der Vaart) - Robben, która zmiotła Brazylię w 2 połowie ćwierćfinału, trenerem, który wreszcie potrafi poukładać wszystko jak nalezy w tej druzynie indywidualistów a nade wszystko druzyna pełna spokoju, solidności i charakteru (ktorego dzis - przyznaje - nieco zabrakło)!!
HOLANDIA W FINALE!!! YEAAAAH!!! :D :D

Na koniec (chyba bezdyskusyjnie) najpiękniejszy, jak na razie, gol tego Mundialu:


HUP HOLLAND HUP :!: :!:
Avatar użytkownika
ralph
Home And Dry
 
Posty: 2057
Dołączył(a): 19-03-2009, 17:51
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 31
Sex: Petshopboy

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Postprzez MACKON17 » 07-07-2010, 15:21

Powiedzmy sobie szczerze piłkarze Argentyny i Brazyli to drużyny wyimaginowanych gwiazd. W klubach charuje 10 na jednego i to tworzy piłkarza który się wykazuje ( np.Messi) . Zobaczcie jak grał Urugwaj TO BYŁA CAŁA DRUŻYNA mimo iż byli słabsi od Holendrów to mogli ten mecz wygrać.Maradona ma najlepszych piłkarzy na świecie,ale nie umie stworzyć drużyny.Jeżeli Niemcy będą grać w ten sposób dalej to na 100% będą mistrzami świata !!!! A tak w ogóle to jest nasza tragedia narodowa , chodzi mi o Podolskiego i Klose teraz widać jak polscy działacze wyszukują talentów pilkarskich. Nawiasem mówiąc szkoda że nie grają Go West tak jak to było w Niemczech :lol:
MACKON17
West End Girls
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24-03-2010, 14:36
Wiek: 35
Sex: Petshopboy

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Postprzez ralph » 07-07-2010, 16:54

Moim zdaniem nie ma czego zalowac w kwestii Podolskiego i Klose. Sa tak dobrzy, bo pilki noznej uczyli sie w Niemczech. Gdyby zostali w Polsce nic by z nich nie bylo. Trafili by do jakiejsc szkolki Legii, Wisly czy innego klubu i byliby najwyzej na poziomie Lewandowskiego o ile w ogole ktokolwiek by sie na nich poznal i nie utkneliby gdzies w II lidze.
Avatar użytkownika
ralph
Home And Dry
 
Posty: 2057
Dołączył(a): 19-03-2009, 17:51
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 31
Sex: Petshopboy

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Postprzez yarek37 » 07-07-2010, 17:37

Hiszpania -Niemcy 2:1

Espania Forever

http://kdlm.wrzuta.pl/audio/9xay6fJlXGM ... ia_forever
Avatar użytkownika
yarek37
DJ Culture
 
Posty: 585
Dołączył(a): 23-05-2009, 19:00
Wiek: 40
Sex: Petshopboy

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Postprzez ralph » 07-07-2010, 17:55

Bede za Hiszpania, bo uwazam, ze mimo wszystko Holandii bedzie gralo sie latwej wlasnie z nimi. Mysle jednak ze Hiszpanie, o ile nie strzela szybko gola moga w tym meczu przepaść jak Argentyna i Anglia. Niemcy sa w niesamowitym gazie i niezdecydowana Hiszpania z meczu z Paragwajem nie ma czego w tym meczu szukac. Musza wejsc na znacznie wyższy poziom by awansować do finału. Szczerze im tego życzę i wszyscy chyba wiedza ze ich na to stac! To bylby bardzo ciekawy final - dwie druzyny, ktore nigdy nie wygrały Mundialu spotkałyby sie w pierwszym eurpejskim finale poza Europą.
Moj typ: Niemcy - Hiszpania 3:1
Avatar użytkownika
ralph
Home And Dry
 
Posty: 2057
Dołączył(a): 19-03-2009, 17:51
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 31
Sex: Petshopboy

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Postprzez Petek » 07-07-2010, 20:09

Witajcie!

Wczorajszy mecz Urugwaj - Holandia, to najlepsze (według mnie) widowisko tego Mundialu! Z jednej strony - żal mi Urugwaju (trzymam za nich kciuki, kiedy będą walczyć o III miejsce), a z drugiej - cieszy fakt, że Holandia zawalczy w finale o puchar M.Ś. (w niedzielę będę z nimi)!

A w drugim półfinale będzie tak:

Niemcy - Hiszpania 3:2 (mimo wszystko mam nadzieję, że Hiszpanie pokonają drużynę Niemiecką)

Pozdrawiam Was!
Avatar użytkownika
Petek
Yesterday, When I Was Mad
 
Posty: 1071
Dołączył(a): 22-03-2009, 10:23
Lokalizacja: Międzyrzecz
Wiek: 37
Sex: Petshopboy

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Postprzez Magdalena » 07-07-2010, 21:12

ralph napisał(a):Nie, nie ;) :Hup Holland Hup!! Ale już nie w półfinale, a w finale... Do mnie to jeszcze nie dociera, ze obejrzę Oranje w Finale Mistrzostw Świata!! Coś niesamowitego... Mam nadzieje ze uda mi się wybrać do Amsterdamu i przeżyć to tam (Johannesburg to jednak troche nie po drodze :D ).

HUP HOLLAND HUP :!: :!:


Museumplein czeka :) Podobno było tam parę ładnych tysięcy ludzi. Widzieliśmy przygotowania na placu, a potem szaloną radość ze zwycięstwa (to już w tv).
Ech, szkoda Urugwaju, ale cóż - wygrał lepszy :)

Dziś pewnie Niemcy będą górą, choć mam nadzieję, że Hiszpania:)
Miracles happen...
Avatar użytkownika
Magdalena
Jealousy
 
Posty: 539
Dołączył(a): 19-03-2009, 22:19
Lokalizacja: Miasto fabryk
Wiek: 40
Sex: Petshopgirl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport, sztuka, filmy i inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron