Wasze początki z PSB

Wszystko co dotyczy Pet Shop Boys

Moderatorzy: verybilingual, Dx2

Wasze początki z PSB

Postprzez odd » 19-01-2015, 22:46

Pierwszy raz usłyszałem Pet shop boys w 1986 roku w radiu ..... In the night . Dynamiczny kawałek od razu wpadł mi w ucho. Potem..... Opportunities spowodowało że to mój ulubiony zespół do dnia dzisiejszego. A jakie były wasze początki z PSB. Jaki był ich pierwszy kawałek który usłyszeliście i kiedy to było ? :D
Avatar użytkownika
odd
It's A Sin
 
Posty: 109
Dołączył(a): 15-08-2013, 0:09
Wiek: 43
Sex: Petshopboy

Re: Wasze początki z PSB

Postprzez Marek73 » 20-01-2015, 0:47

Było to chyba pod koniec wakacji 1987 roku, kiedy w radiowej 3 puszczono singla It's a sin, na którym spodobał mi się również utwór You know where you went wrong. Od tamtej pory słucham PSB praktycznie bez przerwy, a ich twórczością "zaraziłem" także moją żonę i dzieci.
Marek73
West End Girls
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10-09-2013, 12:40
Wiek: 41
Sex: Petshopboy

Re: Wasze początki z PSB

Postprzez dnc » 27-01-2015, 21:30

1986. Kupiłem kasetę/składankę z przebojami tego roku, a na niej Suburbia i Paninero. Ale najważniejsza był kaseta z Disco. 1987. Mam ją do dziś, choć nie mam na czym odtwarzać bo od 3 lat nie mam już nawet magnetofonu kasetowego (ostatni miałem w aucie i jak sprzedałem auto już nie mam nic). Ale płytę Disco mam teraz na kompie. Takie czasy.
Obrazek
dnc
Suburbia
 
Posty: 74
Dołączył(a): 23-01-2013, 20:59
Lokalizacja: B-B
Wiek: 44
Sex: Petshopboy

Re: Wasze początki z PSB

Postprzez ZibiT » 03-02-2015, 16:03

Ja zespół i utwory znałem już kiedyś, ale dopiero nie dawno tak naprawdę zacząłem ich słuchać i się zakochałem w ich muzyce:)
ZibiT
West End Girls
 
Posty: 3
Dołączył(a): 03-02-2015, 15:57
Wiek: 24
Sex: Petshopboy

Re: Wasze początki z PSB

Postprzez acidpet » 05-02-2015, 9:46

mój pierwszy kontakt z PSB? Chyba początek 1987. Jeżeli się nie myle noworoczna transmisja programu Peter's Pop Show, albo coś takiego. Pamiętam ich, wykonali dwa kawalki, na 100% Opportunites (Neil śpiewal w takiej kuli, coś jak dzieciaki bawią sie w niej w basenach), drugiego nie pamiętam, chyba Subarbia.
Opportunites wtedy był, no i jeszcze jest songiem ze ścislego TOP chłopaków. Później była jakaś kaseta skladanka Eurodisco9 gdzie był WEG, wybaczcie ale przewijałem wtedy ten kawalek :oops: .
Za jakiś czas It's a sin, fragment teledysku w Teleexpresie i już odjechałem, non stop go słuchalem. Zagnieźdźił mi się robal w czaszce i tak do dziś.
Jeszcze pamietam ze po Actually kupilem sobie DISCO, tak jak "dnc" kaseta (mam ją). Uwielbialem (uwielbiam) te remixy, a Paninaro rozwalało.
To były czasy dwie kasety, cały dzień na zmianę.
Cieszy mnie fakt że są osoby takie jak ZibiT, które "odkryły" (na nowo) PSB teraz. Chociaż sam uważam że jeżeli lata 85-95 były brylantowe dla PSB to 2004-2014 są przynajmniej złote.
Avatar użytkownika
acidpet
It's Alright
 
Posty: 353
Dołączył(a): 19-03-2009, 8:06
Lokalizacja: Płock / Kutno
Wiek: 41
Sex: Petshopboy

Re: Wasze początki z PSB

Postprzez wafel9 » 06-02-2015, 18:42

Wychowałam sie na PSB ale tak naprawdę musiało minąć trochę czasu, zanim dojrzałam do ich muzyki w dorosłym życiu :)
wafel9
 

Re: Wasze początki z PSB

Postprzez malami22 » 10-02-2015, 11:54

Ja jestem wielkim fanem PSB. Wychowałem sie na PSB, od brata dostałem pierwszą ich kasete.
malami22
 

Re: Wasze początki z PSB

Postprzez samurajjka » 11-02-2015, 20:24

No ja pierwszy raz usłyszałam ich w 96, wcześniej byc może słyszałam ale mnie to nie interesowało bądź byłam za mała:D

Pierwszą płytę ich dostałam na gwiazdkę 99:)
samurajjka
 

Re: Wasze początki z PSB

Postprzez balshoy » 14-02-2015, 18:54

wow..jaki "wysyp" nowych twarzy ;)
ten temat naszych początków był już kilka razy , w różnych miejscach..ale, jak widać przychodzi nowe pokolenie

u mnie początkiem było opportunities i 1986 rok - klip widziany w polskiej tv
nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
(Woody Allen)

kobiety nie zmienisz. możesz zmienić kobietę. ale to nic nie zmieni.
Avatar użytkownika
balshoy
Absolutely Fabulous
 
Posty: 1037
Dołączył(a): 19-03-2009, 1:15
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 51
Sex: Petshopboy

Re: Wasze początki z PSB

Postprzez cynamonowykot » 16-02-2015, 20:25

Nowe pokolenie albo po prostu... Nie wiedzieliśmy wcześniej, że takie forum istnieje :)
cynamonowykot
 

Następna strona

Powrót do Pet Shop Boys

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron