Wszystko co dotyczy Pet Shop Boys
Odpowiedz

Nonetheless - nasze recenzje.

25-04-2024, 15:04

Pierwsze przesłuchanie - spokojny, dorosły album.

Re: Nonetheless - nasze recenzje.

25-04-2024, 18:15

Po dwóch przesłuchaniach zgadzam się. Na więcej przemyśleń na temat albumu przyjdzie jeszcze czas...

Re: Nonetheless - nasze recenzje.

27-04-2024, 10:44

Mnie on przypominam album Behaviour lub Elysium. W porównaniu z albumami z poprzedniej dekady nastrój i emocje opadły. Płyta nie jest zła, ale raczej dla fanów nastrojowej muzyki. Nie każdemu przypadnie do gustu.

Re: Nonetheless - nasze recenzje.

28-04-2024, 22:31

Doskonała płyta! Tak bardzo ciepła i pogodna... Tak bardzo wiosenna...Tak bardzo inna niż jakże elektroniczne Super i Electric... Różniąca się też od Hotspot i przede wszystkim o wiele lepsza niż Elisium. Takie Yes z domieszką Behavior i Fundamental.

BTW: Chyba szykuje się mała afera z epką Furthermore. Dlaczego? Otóż w japońskiej edycji epki oprócz czterech piosenek które od początku miały tam być, znalazła się jeszcze jedna, bonusowa, piąta piosenka, całkowicie NOWA piosenka zatytułowana Clean Air Hybrid Electric Bus. I może nie byłoby z tym żadnego problemu, gdyby nie to iż piosenka ta dostępna będzie prawdopodobnie TYLKO tam, w skutek czego japońscy fani PSB dostaną o jedną piosenkę więcej, a pozostali mogą (a w sumie to muszą) obejść się smakiem. Niefajne, naprawdę niefajne... :( :x I żebym nie był całkowicie gołosłowny wtym co tu piszę to daję wam linak na youtube do filmiku nagranego przez jednego z japońskich fanów PSB, na którym to filmiku (tak w 2:24) widać tę dodatkową piosenkę na spisie utworów z Futrthermore. Link: https://www.youtube.com/watch?v=aNxoYFMhZpU&t=4s

Re: Nonetheless - nasze recenzje.

29-04-2024, 13:29

@serd
Zawsze tak było, że japońskie wydania miały coś ekstra np.:
Załączniki
Hotspot_JP.jpg
Hotspot_JP.jpg (33.82 KiB) Przeglądane 118 razy

Re: Nonetheless - nasze recenzje.

29-04-2024, 14:27

@DX2:

-Tak, wiem o tym. Chodzi mi tylko o to że mogli by tę piosenkę wydać też poza Japonią albo choć wrzucić na swój kanał na Youtubie, tak by fani z poza Japonii też mogli się z nią zapoznać, szczególnie że nie jest to żaden remix ani nic takiego, ale kompletnie nowa piosenka...

Re: Nonetheless - nasze recenzje.

30-04-2024, 18:49

Dx2 napisał(a):Pierwsze przesłuchanie - spokojny, dorosły album.


Zgadzam się z Darkiem. Jest równa, spójna, ma fajny, pozytywny klimat.

Moje ulubione kawałki to: New London Boy, A New Bohemia, Bullet for Narcissus, Love Is the Law.
Odpowiedz