Wszystko co dotyczy Pet Shop Boys
Odpowiedz

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

07-04-2011, 20:44

Rozumiem, że ktoś może nie lubić Take That, bo przyznaję, że ich pierwsze płyty nie porywają (za to Progress słucha się całkiem dobrze), ale przyjmując tezę że całe lata 90 to gówno dojdziemy do wniosku że Very, Different Class, OK Computer etc. to nic nie warte płyty. W latach 90 nie powstawał wyłącznie plastik.

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

07-04-2011, 20:47

No zależy co kto rozumie przez tą dekadę, trochę się zagalopowałem, bo wtedy nie było tylko bezwartościowe euro dance ale i płyty jak SOFAD i Innuenndo. Ja miałem na myśli artystów, którzy zaczynali karierę w 90 s a nie płyty 90 sowe artystów z lat 80 tych. Take That akurat mieli lepsze rzeczy w 90 s niż później.... wyjątek chyba.

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

07-04-2011, 20:49

Dobra nieważne! Rozmawiajmy o tym co myślimy na temat tego ze Pet Shop Boys zostali wynajęci jako support. Przyznam ze troche malo tu Waszych opinni na ten temat. ;)

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

07-04-2011, 20:59

Mnie osobiście nie boli fakt, że jest to Take That, bo tu nie chodzi o zespół ale o to, że artyści z dużą marką z bliżej nieznanych przyczyn grają jako support, na dodatek zaraz po wg mnie najlepszej swojej trasie koncertowej. Wydaje mi się, że PSB doskonale obyli by się bez tego supportowania. Nie chodzi chyba o pieniądze bo raczej biedni nie są (chyba że Pandemonium tour przyniosło straty - w co szczerze wątpię).
Ciekawi mnie co tak naprawdę ich skłoniło do tych 38 kolejnych koncertów. Jeśli doliczyć występy z Take That to trasa Pandemonium Tour trwa już 3 rok!
A już się cieszyłem że po zakończonej promocji baletu będą mieli dużo czasu na nagrywanie nowego materiału :?

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

07-04-2011, 21:11

Podzielam zdanie przedmówcy, bo jest mądre. PSB zamiast supportować bzdurne TT powinni się zamknąć w studio i zacząć prace nad nowym wydawnictwem. ;)

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

07-04-2011, 22:21

Może z tym "wspieraniem" jest jak z Live8:
... Nigdy nie zagramy na takich imprezach...
... Możemy zagrać w Moskwie..
... Jedziemy
i zagrali....

Na nową płytę nie liczyłbym szybko - raczej 2012 rok.

Przepraszam, ale nazywanie twórczości artysty, "którego trochę mniej wolę" gównem jest nie na miejscu.
Ja osobiście mam szacunek dla wszystkich, którzy odnoszą sukces nawet jesli ich dokonania nie przekonują mnie.
Kiedyś osobiście też usłyszałem, że PSB, to szmira i tani plastik...

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

07-04-2011, 23:51

o jej :o
człowieka parę dni nie ma a tu takie newsy
niby goście specjalni, ale de facto wygląda to jako support...przepraszam, młodzi teraz mówią : du...y nie urywa ;)
oczywiście to nie koniec świata, tym bardziej, że TT mimo wszystko też ma jakąś renomę ( znam tylko ich single, płyt wcale)...ale faktycznie towarzyszy temu odczucie, że PSB troszkę jakby rozmieniali się na drobne
ale nawet to nie osłabi mnie jako fana :)

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

08-04-2011, 6:35

Przypomnę, że podczas tej trasy grali już dla Prady i Microsoft (MSN.co.uk).

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

10-04-2011, 12:30

Nie rozumiem ,dlaczego popieracie taki zespół jak TT :shock: :evil: . Rozumiem jak by zagrali przed zespołem takim jak Depech Mode albo Rolling stones to rozumiem. ;) Ale nie przed takim chłamem jak TT :evil: :x . Nadal uważam że to żaden zespół. Może za rok zespół pet shop boys zagra przed super zespołem jaki był Spice girls –co wy na to :?: :roll:

Re: Gościnnie w trasie z Take That.

12-04-2011, 7:00

Wiewiórka napisał(a):Dziwi mnie ze popieracie taki chłam jakim jest zespół Take that. :evil: Według mnie to żaden tam zaszczyt dla pet shop boys tylko poniżenie w 100% :twisted: Ktoś napisał że to najpopularniejszy zespół w UK ciekawe w czym. :lol: Za rok pet shop boys wystąpią przed Spice girls . :D
Ponoć fani Take that nie są z tego faktu zachwyceni że to będzie pet shop boys zamierzają oddać bilety.

Ciekawa dyskusja bo takie pierdoły piszecie :evil: :lol: :shock:


Jak czytam poprzednie wypowiedzi oraz Twoją z argumentacją typu :

taki chłam jak..., poniżenie w 100%, ciekawe w czym


nie mogę oprzeć się wrażeniu, ze czytam dzieciaka z gimnazjum. :evil:
Odpowiedz