Wszystko co dotyczy Pet Shop Boys
Odpowiedz

Re: Format na listach.

14-02-2012, 7:55

Proszę, znalezione w sieci:
pierwszy - 26492
drugi - 9825

Pozdrawiam
Dx2

Re: Format na listach.

14-02-2012, 11:00

To ładnie. Teraz sobie przypominam, że widziałem już gdzieś te liczby (może na forum gazety, ale nie można tego sprawdzić, bo strona jest już nieaktywna, a szkoda bo to było nasze archiwum, jakby nie patrzeć :cry: ). Czy w sieci jest jakieś miejsce, gdzie są zgromadzone różne dane odnośnie sprzedaży płyt zespołu? Wiem, że od czasu do czasu pojawiają się jakieś źródła na OF, ale wiecie.....nigdy nie ma kiedy tego zapisać i upakować w jedno miejsce, by potem mieć jakiś punkt odniesienia.

Re: Format na listach.

14-02-2012, 12:18

Dajmy spokój liczbą, ważne że chłopaki byli (ostatnie płyty) w formie i mam nadzieje że nowa płyta nie obniży lotów.
Wiem, smutno że 20 powoli staje trudna do zdobycia, ale tak jest
Swoją drogą MARADONNA dopiero na 37? Po takiej promocji w SUPER BOWL!!!

Re: Format na listach.

14-02-2012, 12:32

Przepraszam bardzo, ale proszę mi nie odbierać przynajmniej w tym wypadku możliwości polubienia liczb (jako, że generalnie matematyki nie trawię :P) ;)


Mnie pozycja Madonny nie dziwi. Super Bowl to przecież amerykański shit i pewnie nawet w metropolijnym Londynie mało kogo obchodzi. w USA poradziła sobie dobrze. Przypominam też, że singiel wyszedł 3 lutego, więc tak naprawdę to 38 miejsce to efekt 2-3 dni sprzedaży + duża część dd została niedoliczona do wyniku, jako że kawałek był darmo dodawany do pre-orderingu płyty ''MDNA''. I warto zdawać sobie sprawę, że bodajże 24 lutego nastąpi fizyczna premiera singla. Jestem w stanie całą swoją kolekcję płyt PSB oddać za darmo, jeśli okaże się, że kawałek nie powędruje w przyszłości w górę ;) Pytanie gdzie dojdzie. 8000 sztuk już poszło (oraz ta niewiadoma, ale określana słowem ''significant'' liczba z pre-orderu), do top 3 brakuje jakieś 50 tys. na obecne warunki. Jestem bardzo ciekawy jak prezentować będzie się midweek. W każdym razie chyba nie ma co liczyć na to, że utworu zabraknie w top 10.

Re: Format na listach.

16-02-2012, 11:45

Poza top 40 w UK midweeks, zarówno ''Format'' wśród płyt.....jak i Madonna z singlem :)

Re: Format na listach.

16-02-2012, 22:57

no to kiepsko :(
ale ta nowa Madonna to gniot :D
za to Whitney ile kawałków w 40, dziwny jest ten świat, musiała umrzeć żeby ludzie sobie o niej przypomnieli :?

Re: Format na listach.

26-02-2012, 17:55

Życie bywa przewrotne.


Wracając do tematu
Niemcy - 31.


W drugim na 128 w Uk sprzedaż łączna około 7 tysięcy.

Re: Format na listach.

26-02-2012, 19:55

Co do nowej Madonny zgadzam się.
Gniot jakich mało, w jej karierze.
Czekam na album, ale nie mam dużych oczekiwań.
S FORMAT owała się na nastolatkę...

Re: Format na listach.

26-02-2012, 23:06

To Ty jeszcze nie słyszałeś chyba ''Girls Gone Wild'' :)

Re: Format na listach.

02-03-2012, 22:35

VB, słyszałem.
Trochę ten drugi singiel Madonny lepszy.
Ale to nie to. Brzmi jak remix s FORMAT owany z singla...
;)
Chyba, że Cię nie zrozumiałem. Jednak każdy ma inny poziom pisania sarkastycznego...
:)
I nie jest to myślenie prześmiewcze wg mnie.
:)
Odpowiedz